تبلیغات
پی سی بازی
لینکدونی - لینک های جالب از سراسر وب

توانا رسانه نوین
وبلاگ تخصصی سر طناب
ایکس پورت
ارسال لینكهای جالب توسط شما برای لینكدونی ...
ادامه - آرشیو لینکدونی ...

آمار وبلاگ

امروز :
دیروز :
این ماه :
ماه قبل :
کل :
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
تعداد صفحات :

قدرتمند ترین سایت ارائه خدمات طراحی وب سایت و نرم افزار های کاربردی

پیشنمایش بازیAssassin's Creed 2

 

این بار پیشنمایش بازی جالب وبسیار زیبای Assassin's Creed 2 رو براتون گذاشتم امیدوارم نهایت لذت را ببرید.

پیش نمایش بازی assassin’s creed 2

نام بازی

Assassin's Creed 2

سازنده بازی

Ubisoft Montreal

انتشار دهنده

Ubisoft

تاریخ انتشار

زمستان 2009

انتشار برای کنسولهای؟

PC, PS3,Xbox360

سن مورد نیاز برای بازی كردن

18 سال به بالا

سبک

اکشن، ماجراجویی ،آزادانه


پیش نمایش بازی assassin’s creed 2

نام بازی

Assassin's Creed 2

سازنده بازی

Ubisoft Montreal

انتشار دهنده

Ubisoft

تاریخ انتشار

زمستان 2009

انتشار برای کنسولهای؟

PC, PS3,Xbox360

سن مورد نیاز برای بازی كردن

18 سال به بالا

سبک

اکشن، ماجراجویی ،آزادانه 

بازگشت قاتل خوشتیپ در چند صد سال بعد ...

Assassin's Creed باز خواهد گشت و با این بازگشت دگرگونیهای زیادی را در خود خواهد دید. دگرگونی هایی که در گوشه گوشه آن دیده میشود؛ از شخصیت اول بازی گرفته که بسیار فرق کرده است تا محیط و محلهایی که شما باید در آنجا به انجام ماموریت بپردازید و حتی امکانات و اسم شخصیت اول با لباس جدیدش! همه و همه نشان دهنده این است که این بازی یک بازسازی از شماره قبل نخواهد بود بلکه سازندگان قصد دارند این بازی را متحول کنند و مشکلات قبلی آن را به کمترین حد ممکنه برسانند. قبل از انتشار بازی Assassin's Creed به خاطر اینکه این بازی یک عنوان کاملا جدید و منحصر به فرد از بخشی از تاریخ بود شاید میتوانستیم مشکلاتش را کمی نادیده بگیریم ولی این شماره از این بازی جای هیچ بحثی ندارد چون اگر بخواهد موفق شود باید آن مشکلات قبلش را به کمترین حد ممکنه برساند؛ اطلاعاتی که امروز از این بازی کسب خواهید کرد نشان میدهد مشکلات قبل تا حدودی بر طرف شده اند ولی هنوز جای کار بیشتری است. در حدود سه ماه پیش که هیچ نامی از بازی Assassin's Creed 2 در هیچ سایتی نمی آمد اطلاعات بسیار کوتاهی از بازی بدست ما رسید که از قبیل شخصیت اول تغییر کرده است، او توانایی شنا کردن دارد، بازی حالت شب و روز خواهد داشت و چند مورد دیگر به دست ما رسید که در حد یک پیش نمایش مناسب برای پی سی بازی نبود ولی اطلاعاتی که امروز در این پیش نمایش خواهید خواند یک سری اطلاعات کامل و جذاب برای شما خواهد بود؛ پس این اطلاعات را از دست ندهید!

زندگی ما با مرگ دیگران ساخته میشود...لئونارد داوینچی!

سال 1476 دنیا در حال تغییر و دگرگونی بود؛ همه چیز در حال تغییر و رو به رشد شدن؛حتی ایتالیای آن سالها نیز نمیتوانست خود را از این تغییرات نجات دهد. مفهوم ها در حال عوض شدن بودند و همه چیز در عرض چند سال در حال تغییر و دگرگونی بود.ایتالیا در آن سالها به محلی پر پیچ و خم برای ترورهای سیاسی ؛ خطرهای خانوادگی و پاک کردن فاسدان تبدیل شده بود. برخی از افراد به این نوع رفتارها در این محلها اسم "ساده ساده سازی" دادند. ولی در آن سالها هیچ چیز ساده ای وجود نداشت! سالهایی که کش مکش و درگیری و تحول به اوج خودش در سطح اروپا رسیده بود. در آن سالها مرگ جز جدا نشدنی زندگی مردم شده بود؛ زندگیها کوتاه شده بود و مرگ بود که در هر گوشه ای به وسیله اعدامهای وحشتناک و قاتلین تحت تکلف دیده و حس میشد. زندگی انسانها حیوانیتر از هر موقعی شده بود، حتی در بالاترین سطح اجتماعی نیز شما زندگی به معنی واقعی را نمیدیدید. در کنار این دنیای خشن و وحشتناک یک دنیای خارجی جدید در حال زیستن  و ساخته شدن همزمان بود. دنیای غرب بعد از سالها در تاریکی خفتن از خواب بیدار شده بود!مانند طاعون زده ای که جان سالم به بدر برده است گذشته ننگین خود را لگد مال کرد و نگاهی به آینده انداخت! آینده ای که خالی از خون ریزی ، قحطی،فقر، جرم ، جنایت باشد ... با چشمان باز به سمت هدف جدیدش "پیروزی بر سرنوشت" گام برداشت! دانشمندان بزرگ در کنار هم جمع شدند این بار باید همه چیز تغییر میکرد: علم ، هنر،ادبیات همه در حال پیشرفت و به سمت پایدار شدن میرفت و این مبدا حادثه تاریخی بسیار بزرگ یعنی آغاز "رنسانس" بود. در پشت همه این مسائل، دو نیرو برای رقابت و حسادت کردن در قلب و ذهن مردم به وجود آمد که باعث بوجود آمدن درگیری های متداول میشد که همه اینها باز میگردد به یک رختاد تاریخی، یک راز و توطئه تاریخی که مردم را از نظر قلبی و ذهنی از هم دور کرده است؛ یک سری از مردم طرفدار قهرمانان فرقه Assassins و گروه دیگر طرفدار نیرو و فرقه جدیدی شده اند!

یک سری تغییرات در حالت و وزن بازی...

رنسانس ایتالیا توانایی به تصویر کشیدن یک محل جدید و تازه را برای بازی Assassin's Creed دارد و یک پیشرفت بسیار مناسب در جهت افسانه پروری بازی بوجود آمده است. این در حقیقت یک پرش از دوره گذشته قرن 12 بازی Assassin's Creed به دوره مدرن و در حال پیشرفت اروپا در قرن 14 است. تهیه کننده بازی آقای سپاستین پائول در این باره میگوید: "اینجا محلی وجود دارد که در مورد بانکداری و هنر؛ مردمش صحبت میکنند و راهی جدید  برای تفکر کردن است. با یک مرد در مرکز این گیتی که راهش را عوض کرده است و همچنین ما یک آیین جدید را خواهیم دید. اتفاقات زیادی در این شهر بسیار کوچک در دوره زمانی بسیار کوتاه اتفاق خواهد افتاد." برای بیشتر ماها درک مان از زمانهای تاریخی مختلف خلاصه شده در شمایلی تصویر گونه از هنر و معماریهای آن دور زمانی خاص مثلا پل "وینس ریالتو"(عکس پل جلوتر) و از این قبیل شمایل است که شما را یاد محدوده خاصی از زمان می اندازد اگرچه این چشم اندازها و زیباییهاست که شما را با آن دوره زمانی بیشتر و زیباتر آشنا میکند اما اینبار قصد تیم یوبی سافت این است که علاوه بر ظاهر امر از نظر محتوایی کار نیز خود را به سطح بسیار بالایی برساند و بر روی رفتار و نوع تفکرات مردم آن زمان نیز کار زیاد انجام دهند؛ آنها قصد دارند همه چیز را نابود کنند و یک بازی کاملا جدید و با وزن حرکتی جدید پدیدار کنند و این یک آغاز جدید برای بازی Assassin's Creed است.

وقتی صحبت از وزن و حالت میکنیم بهتر است وزن و حالت شماره قبلی بازی را بخاطر بیاورید میتوانیم وزن شماره قبلی بازی را یکنواخت و در برخی موارد کسل کننده دانست، چیزی که صدای برخی منتقدین دنیای گیم را بلند کرد ولی سازندگان در شماره جدید Assassin's Creed قول کارهای خارق العاده ای را داده اند که از هر نظر میتواند شما را راضی تر از قبل بکند.اینبار نیز مانند شماره قبل بازی وارد دنیایی میشوید که بسیار بزرگ است و توانایی جستجوی کامل را در آن دارید ولی از همین اول تغییر مکان و زمان به شما میگوید با همان شهرها و رفتارها رو به رو نیستیم اکنون در شهر زیبای ایتالیا وارد میشویم با کانالهای آبی که از وسط شهر در حال عبور است و قایقهایی که توسط عده ای هدایت میشود! و ساختمانهای زیبا و هنری که واقعا فوق العاده درست شده اند. پائول در این مورد میگوید: " یکی از دلایل اصلی که ما این تغییرات را انجام دادیم این است که شما شاهد یک شهر متحیر کننده و زیبا  باشید. شهرهای فلورانس و ونیز از زیباترین شهرهای دنیا هستند که بیشترین بازدیدها و توریستها را در بین دیگر شهرهای جهان به خود میکشانند! واقعا این برای بسیاری از مردم یک رویا است!"

مانند این میماند که یک دوره از تاریخ را تصویر برداری کرده و بعد از ضبط بخواهیم آن را ببینیم. مطمئنا دیدن Assassin's Creed 2 جذاب و از این نظر غیر قابل تصور خواهد بود همان طور که شماره قبلی آن نیز جذاب و زیبا از نظر بصری درست شده بود ولی اینجا نه یک فیلم سینمایی بلکه یک گیم وجود دارد؛ گیمی که بدون گیم پلی قوی نمیتواند آن نکات بصریش را به حد مناسب خود برساند. یک گیم باید علاوه بر آنچه که میبینید توانایی انجام کارهایی در بطن این دیدن، در درون آن را داشته باشید.این مسئله مورد انتقاد بسیاری از منتقدان در شماره قبلی واقع شد بازی زیبا و دیدنی که یک گیم پلی آتشین و غیر منتظره کم داشت و گرنه از نظر صمعی و بصری بسیار کامل و کم نظیر ساخته شده بود پس برای این مشکلات سازندگان قولهای متعددی دادند که اگر به حقیقت بپیوندد خوشحالی ما را صد چندان خواهد کرد از جمله این قولها: تنوع بیشتر ماموریتهای جانبی از همه نظر، غیر قابل پیش بینی بودن اتفاقاتی که در طول مراحل  و در بین شهرها برای شما خواهد افتاد، و اینکه شما آزاد تر از قبل هستید تا کارهای گوناگون را  انجام دهید،کارهایی به جز مراحل نیز میتوانید انجام دهید، تاثیرات شما بر روی مردم بسیار بیشتر شده است و...

برخلاف بازی قبلی؛شهرهای بازی به آن طولانی و بزرگی درست نشده است ولی شما شاهد جزئیات و ماموریتهای بسیار متنوع و زیادی در همین محیط که کوچک تر از شماره قبل است میباشید. در خارج از شهر دنیای وحشی وجود دارد، محلهای کشاورزی و محلهایی که در آن محلها مردمان کشاورز زندگی میکنند ولی این موارد در شهرهای مختلف متفاوت درست شده است! پاتریک دیزیلتز کارگردان مجموعه در این باره میگوید: "شهرهای مختلف به وسیله راههای مختلفی به هم وصل شده اند که هر راهی گیم پلی و مسیرهای منحصر به فرد خودش را برای شما دارد!" همه چیز  طبیعی تر به نظر میرسد از رفتار مردم در درون شهر گرفته و تا نوع چینش ساختمانها  در طول شهر و نوع گذرگاهها همه و همه به شما گوشزد میکنند که ما قصد تغییر داریم! شهر پر شده است از محلهای مختلف، محلهای مخفی که برای افرادی که بتوانند به آن محلها راه پیدا کنند هدیه های مناسبی در نظر گرفته شده است! داستان بازی در لابه لای همین شهرها و با اتفاقات غیر قابل پیش بینی و بدون درنگ در جریان است!شما شاهد سیر بیشتر مراحل جانبی هستید و انجام هر کدام از این مراحل نیز برای شما مزد جداگانه ای به ارمغان خواهد داشت! شما در طول بازی محلهای مختلفی را خواهید دید محلهایی که توانایی ورود به آنها را خواهید داشت، محلهای دولتی، نظامی و محلهای دیدنی! شما علاوه بر شهرهای بزرگ ، شهرهای کوچک و روستاهای بسیار کوچکی را نیز در دنیای Assassin's Creed 2 شاهد خواهید بود؛ که در ماموریتهای خاص باید به آن محلها سر بزنید. در این محلها و محیطها مردمی وجود دارند که از همه نوع هستند و قیافه های بسیار متفاوت بسته به محلی که میروید و همچنین طبیعی دارند و از جهات مختلف با دنیای Assassin's Creed1 متفاوت هستند، از قبیل اینکه رفتارهای طبیعی تری انجام میدهند و اینکه تعداد نفرات در یک محیط بیشتر از قبل شده است اینبار دیگر منتظر یک سری پدر روحانی نباید بایستید چون میتوانید در هر جمعیتی فرو بروید و خودتان را مخفی بکنید. مردم با شما ارتباطی متقابل دارند اگر به آنها آزار برسانید به زودی سربازان را خبر میکنند و اینجاست یک گروه از دشمنان به سمتتان حمله میکنند. ارتباطات شما فقط در همین حد با مردم بسته نمیشود شما میتوانید ارتباطات دیگری نیز با مردم داشته باشید که هر کدام از این ارتباطات روی بازی تاثیر متقابل و متفاوتی خواهد گذاشت.

درهای بازی در سال 1476 بر روی ما باز میشود و این سرآغاز بازی میشود، در اینجاست که شما در نقش یک Assassin  دیگر در یک دوره زمانی جدید ظاهر میشود یک قاتل که باز هم از اجداد دزموند است! پس بهتر است بدانید باز هم آن آزمایشگاه را شاهد خواهید بود ولی سازندگان اعلام کردند که ما تغییراتی در مورد گیم پلی و کارهای درون آزمایشگاه انجام میدهیم پس هنوز به نظر قطعی نمیرسد! پس ما هم هیچ چیز قطعی در این ضمینه اعلام نمیکنیم!

یوبی سافت اعضای کلیدی تیم سازنده بازی را برای چندین هفته به مناطق مهم ایتالیا؛ که سازندگان قصد دارند آن مکانها را بازسازی کنند فرستاده است؛ مسافرتهای تحقیقی آنها در مورد بدست آوردن تاریخچه شهرها و همچنین بدست آوردن نوع هنر استفاده شده در ساختمانهای قدیمی برای آنها بسیار کار ساز بود.سفرهای آنها در شهرهایی بین ونیز، فلورانس، توسکاندی و رم  جریان داشت و آنها اطلاعات بسیار مفیدی را از ساختار  شهری آن محلها پیدا کردند. آنها قایقهای بسیار قدیمی و رفتار مردم شهر در محله های قدیمی را زیر نظر گرفتند. سپاستین پائول تهیه کننده این بازی در این مورد گفت:" این واقعا عالیه؛ چون الان ما میتونیم روی منابعی که خودمون در این سفرها بدست آوردیم کار کنیم، برای ما این واقعا یک فرصت بسیار مناسب بود که در جمعیتهای شلوغ ایتالیا بریم و صدا و احساس آن محلها را درک کنیم که این برای پیش برد احساسات ما برای انتقال مناسب به گیم بسیار مناسب بود." در ادامه پاتریک دیزیلتز کارگردان نیز گفت:" به علاوه اینکه، ما 10.000 تا عکس از محیطهایی که لازم داشتیم گرفتیم." همراه با این اطلاعاتی که سازندگان از سفرشان داشتند و بعلاوه اطلاعات تاریخی که از محلهای مختلفی جمع کردند سازندگان امیدوارند که بتوانند محیطهای طبیعی  و زنده ای را برای گیمرها فراهم کنند بعلاوه اینکه آنها میخواهند بخشی از تاریخ را بدرستی به نمایش بکشند.

قاتل جدید دنیای  Assassin's Creed 2:

اینبار شما با یک قاتل جدید طرف هستید؛ اسم او EZIO Auditore de firenze(ایزیئو اودیتوره دی فایرنز) است. ما برای اولین بار وارد دنیای حافظه ای بازی در سال 1476 میشویم، او یک مرد جوان با یک پیش زمینه بسیار طولانی و مهم از جدش الطیر است. حلقه ای که بین این دو بسته شده است؛ یک حلقه ضروری و مهم در بین خاطرات اجدادی دزموند است .هرچند که ارتباطاتی وجود دارد ولی تفاوت مهم اینجاست که EZIO در یک خانواده اشرافی وبزرگ به تکامل رسیده است. مانند اعضای خانواده دورش، او پر از راز و حیله است، ولی در نوع خودش یک فرد با اصالت و نجیب زاده به حساب می آید! در رشته های شمشیر زنی، شعر و همچنین هنر تحصیل کرده است. برخلاف الطیر در این قهرمان جدید یک سری طلسم و افسون وجود دارد: هوش، گمراه کنندگی که به سادگی در وجود او دیده میشود. خانواده ادیتوره جز آن خانواده هایی است که کم مثل آن پیدا میشود؛ آنها با اغلب خانه های شهر فلورانس متحد هستند و بیشتر این شهر این خانواده را در سطح بالایی قبول دارند.آنها در اکثر قسمتهای اجتماعی شریک هستند و از هر نظر مورد توجه هستند ولی در این بین آنها دشمنانی نیز دارند، دشمنان کله گنده ای که نمیتوانند این موقعیت اجتماعی این خانواده را قبول داشته باشند. پس این EZIO است که برای حمایت از خانواده اش قصد دارد دشمنانشان را ترور کند. (البته این فقط قصد ظاهری اوست و این فقط داستان روتین بازی است در حالی که بازی به همین سادگیها نیست!)

 

Ezio یک شخصیت هم قیافه (مدل) الطیر ولی ماهر تر از آن...

یزیئو یک شخیصت جدید تقریبا با قیافه همان الطیر است او این بار توانایی های بسیار متفاوتی نسبت به الطیر دارد؛ لباس او تفاوتهای زمانی خاصی با الطیر کرده است و او دارای دو چاقوی مخفی  است یعنی در هر دست یک چاقوی کوچک دارد در حالی که هیچ یک از انگشتانش قطع نشده است! او یک Assassin پیشرفته است که توانایی های بسیار بیشتری برای ساخت یک گیم پلی هیجان انگیز دارد.اگر الطیر مانند یک گربه از آب میترسید و به هیچ عنوان توانایی شنا کردن نداشت اینبار ایزیئو یک شناگر ماهر و قهار است( البته در منطقه جغرافیایی که آب است مثل ونیز) او میتواند به درون کانالهای آب بپرد و در درون آن و محلهای خاصش مخفی شود و حتی در درون آب نقشه قتل بکشد!دیزیلتز(کارگردان) در حالی که میخندید در این باره گفت:"شاید وقتی اینکار رو انجام بدهد او خیلی جک و خنده دار به نظر برسد ولی باید بدانید EZIO  شنا میکند!" و خاصیت دیگر در این مورد این است که او از هر جایی یعنی از بالای پشت بام خانه ها، روی کنار اسکله و روی پل ها میتواند به درون آب بپرد! آب اینبار میتواند محل خوبی برای مخفی شدن و به سمت تارگت حرکت کردن باشد. پس EZIO میتواند نفسش را نگه دارد و خود را کمی زیر آب بکشاند تا از دید دشمنان مخفی شود!! اکنون EZIO میتواند به راحتی با سرعت زیاد حرکت کند و بپرد و این باعث میشود بر خلاف قبل که باید به سختی به بلندی ها میرسیدید خیلی راحت دیوارها را بگیرید و بالا بروید. او علاوه بر دو شمشیر مخفی خود دارای تیغه هایی هم هست که میتواند به سمت دشمنان پرتاب کند. او شمشیر خاصی ندارد ولی میتواند از شمشیرهای دشمنان استفاده مستقیم بکند میتواند با نیزه خودشان به سمت دشمنان حمله کند یا گرزی را بردارد و به سر دشمنی بکوبد(در قسمت بعدی بیشتر بررسی میکنیم.)توانایی دیگر EZIO پنهان شدن در محلها و در همان محلها ترور دشمنان است! که در گذشته توانایی این کار وجود نداشت ولی در این شماره میتوانید در محلهای مخفی از پشت دشمنان را بگیرید و کارشان را بسازید. مانند گذشته EZIO هم میتواند از بلندیها به درون محلهای مخفی شدن یعنی یک سری کاه یا چیزهایی از این قبیل فرو برود که اینکار به خاطر اینکه در بازی ساختمانهای بلندتری نسبت به نسخه قبلی وجود دارد جذابیت بیشتری را به دنبال خواهد داشت. حالت های بالا رفتن و گرفتن لبه ها به همان سبک و کمی دقیقتر و البته سریعتر از قبل در حال درست شدن است. (بقیه در قسمت بعدی)

صورتی از رنسانس...(بررسی چهرهای مهمی که در بازی Assassin's Creed 2 خواهید دید)

لئونارد داوینچی یک فیلسوف ، دانشمند، نقاش، مخترع، مهندس  و در کل یک نابغه بود؛ زندگی پر آشوب او  از ناامیدی ، شکست و پشیمانی پر شده بود با وجود این او برخی از بهترین و بیادماندنی ترین ایده ها و نقاشی های تاریخ را برای خود بعد از مرگش به جای گذاشت. در درون بازی لئوناردو یکی از متحدین خانواده اودیتوره و از دوستان EZIO(ایزیئو) است. به عنوان یک دوست نابغه لئوناردو یک مخترع و پیشرفت دهنده EZIO به حساب می آید، او کارگاهی با نام داوینچی دارد که در درون آن وسایل بسیاری زیادی است و EZIO با پیشرفت در طی بازی میتواند امکانات پیشرفته مختلفی که از سری اختراعات داوینچی است را در اختیار خود بگیرد یکی از اختراعات داوینچی همان خنجرهای پنهان است که بسیار پیشرفته تر نسبت به شماره قبلی هستند و در جهات مختلفی مفید هستند

Machiavelli (ماچیآویلی) یکی از بهترین و خاطره انگیز ترین نویسندگان با نوشتن کتاب The prince است.یکی از داستانهای سیاسی بد گمان نسبت به درستی و نیکوکاری بشر که به وسیله تشویق کردن دشمنان و با حیله گری و نیرنگ از دشمنانش دفاع میکند! او یکی از افراد شهر فلورانس است که از متحدین EZIO(ایزیئو) بحساب می آید که بعدا در بازی تاکتیکهای خاصی به او آموزش خواهد داد، آینده گیم در این مورد فعلا در دست ساخت توسط سازندگان است و با میپردازیم.

کاترینا اسفروزا ، کسی که زندگیش از داستانهای واقعیی از خیانت و خونخواهی پر شده است.او یکی از سحرآمیزترین زنان دوره رنسانس است، در یکی از مبهوت کننده ترین اتفاقات تاریخ او و بچه اش بعد از قتل رساندن همسرش دستگیر شدند.  او در اقدامی باور نکردی از دژی که در آنجا اسیر بود بوسیله بالا رفتن از برج بلند آن فرار میکند!! در بالای برج ماموران به او تهدید کردند اگر او از فرار دست نکشد و بر نگردد بچه اش را خواهند کشت، کاترینا لباسش را بالا گرفت تا پاهای او (حالا!!) کاملا مشخص شود!!(بگیرید قضیه چیه!) و در همین حالت فریاد کشید:" من وسیله ای دارم که حتی از خرس وحشی تر است!" این اتفاقات و دیگر اتفاقات در دوره زندگی زنان وحشی! در اروپای رنسانس یافته! در این بازی وجود خواهد داشت! (چه شود!)

این سخت نیست اگر بخواهیم تصور بکنیم که دیگر زندگیهای بزرگان در این دوره زمانی نیز به تصویر کشیده میشود. لئونارد زو دی میدیسی یکی از اساسیترین افراد و سیاست مدارن زمان خودش بود. او از یکی از غیر قابل باورترین ترورهای جهان جان سالم بدر برد! او نیز در قسمتی از بازی دیده خواهد شد و بعد از این اتفاق او به یکی از متحدین EZIO(ایزیئو) تبدیل میشود.او همچنین کارهای تازه ای از گیم پلی را در طول بازی به متحد خود معرفی میکند.

واقعا این دوره زمانی که سازندگان بازی قصد رفتن به درون آن دارند پر شده از کاراکترهای رنگارنگ که یکی از دیگری متحیر کننده تر هستند! همچنین در قلمرو سلطانها شما شاهد سلطانهای بسیار جالب هستید مثلا الکساندر ششم را در این بازی خواهید دید که  وقتی وارد قدرت میشود در اواسط دوره زمانی بازی است!! او یکی از ظالم ترین حکم فرمایان تاریخ ایتالیا است و در این دوره زمان رسوایی بزرگان کلیساها است و همه اینها تار و پود در هم تنیده بازی بزرگ Assassin's Creed 2 را درست میکند. در کل میتوان گفت با یکی از تاریخی ترین و عمیق ترین بازیهای تاریخ دنیای گیم از این نظر رو به رو هستیم.

 

 

نوشته : ارش در شنبه 4 مهر 1388 نظرات ( ) - لینک مطلب


جست و جو در سایت
 

 

آرشیو
موضوعات
آخرین مطالب ارسالی
نویسندگان
لینک دوستان
ابر برچسب
 

 

 

All Right Reserved By ~  Coded For blogfa , Mihanblog & ... By : www.Web-fa.mihanblog.com