تبلیغات
پی سی بازی
لینکدونی - لینک های جالب از سراسر وب

توانا رسانه نوین
وبلاگ تخصصی سر طناب
ایکس پورت
ارسال لینكهای جالب توسط شما برای لینكدونی ...
ادامه - آرشیو لینکدونی ...

آمار وبلاگ

امروز :
دیروز :
این ماه :
ماه قبل :
کل :
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
تعداد صفحات :

قدرتمند ترین سایت ارائه خدمات طراحی وب سایت و نرم افزار های کاربردی

نقد و بررسی بازی RAINBOWSIX VEGAS 2 قسمت سوم
دسته : نقد بازی ,
ببخشید که تعداد قسمت ها رفت بالا.هرچه مطلب حجمش بیشتر؛تعداد قسمت هاش هم بیشتر.خلاصه پوزش میطلبم.

http://images.trygames.com/images/games/07ec485e38d963324d48f7afb44960f1/free_game_big_1.jpg

یک موضوع مهم:

همانطور که میدانید در بازی باید به خنثی کردن بمب ها بپردازید.پس این را بدانید که تا زمانی که دشمن متوجه حضور شما نشود بمب را فعال نمیکند.اگر بتونید مرحله را به صورت مخفیانه و با صدا خفه کن به پایان برسانید،یا افراد را خیلی سریع و بی سرو صدا بکشید،ان وقت امکان این که قبل از رسیدن شما بمب منفجر بشود بسیار کم میشود.

 

 

نحوه گرفتن تکخال ها:

MARKSMAN=کشتن در فاصله بسیار دور.کشتن یک تروریست که در حال بالا رفتن  یا پایین امدن از یک طناب است.هد شات.کشتن یک دشمن که در حال دویدن است.کشتن یک تروریست زمانی که از یک تناب بالا یا پایین میروید.

CQB=کشتن با استفاده از تیر کور(هنگام کاور گیری).کشتن درحالی که مکان تاریک یا پر از دود است در حالی که تروریست ها ما را نمیبینند.کشتن یک تروریست از پشت.در حالی که متوجه شما نیست.کشتن یک تروریست از فاصله بسیار نزدیک.

ASSUALT=کشتن با استفاده از انفجارها.کشتن یک فرد با رد کردن تیر از پشت جایی که کاور گرفته (برای این کار باید اصلحه شما دارای نفوذپذیری بالا باشد)کشتن یک تروریست با shield یا همان محافظ.کشتن با استفاده از انفجار c4 (نوعی از مواد منفجره.)کشتن یک تروریستئ که پشت یک تیربار ایستاده.

 

این کارها قدرت شما را در هر یک از این تکخالها بالا میبرند و باعث ازاد شدن اصلحه های مختلف و بیشتر شدن مقام شما در گروه میشوند.

 

 

یک ترکیب پیشنهادی از اصلحه ها:

این ترکیب به هیچ وجه ضامن پیروزی کامل شما در بازی نیست.چون همانطور که قبلا هم بارها گفتم سبک بازی شما خیلی در انتخاب اسلحه و زره تاثیر داره.اما شاید به دردتون بخورد.

در ضمن ممکن اسلحه های نامبرده در ابتدا ازاد نباشند.بلکه باید بعد از یک بار تمام کردن بازی در حالت اسان انها را ازاد کرده و بعد که در اصل وارد دنیا ی اصلی بازی میشوید با این اسلحه ها بتوانید مراحل را رد کنید.

ASSUALT RILFESèG3KA4

SNIPERèL96 ARCTIC WARFARE

DESERT EAGLE

FRAG GRANADE

SMOKE GRNADE

 

 

 

 

شاید بازی هم قطار این بازی یعنی ghost recon را بازی کرده باشید.بازیی که به دل من یکی اصلا نچسبید.و باهاش خیلی لذت نبردم.اول به سری rainbow six  هم مانند ghost recon نگاه میکردم اما بعد از بازی کاملا نظرم عوض شد.به شما هم پیشنهاد میکنم حتما این بازی را بخرید و بازی کنید.

 

 

صدا گزاری:

خوب.نمیشه ایرادی به این قسمت گرفت.صحبت های یارانتون وقتی در یک جای پر از قفسه و محل برای کاور گیری میگن "هدف شناسایی شد" خیلی عالی است.هم کمک میکند وهم بازی را لذت بخش تر میکند.صدای اصلحه ها هم واقعا محشر بود.

صدای حرکت کردن کاراکتر ها در بازی عالی طراحی شده.شما نزدیک یا دور شدنشان را به راحتی میتوانید از روی صدای پا تشخیص دهید.اهنگ ها در بازی بسیار مناسب انتخاب شده اند اما خود بازی هم در ابتدا صدای اهنگ را روی درجه 5 یعنی حد وسط تعیین کرده.زیرا شنیدن صدای تیر ها و یارانتان مهم تر از اهنگ است!!!سایه زنی ها خیلی خوب در بازی کار شده و اگر به نور پردازی بازی نگاه کنید خیلی کم به نور های نا مناسب یا رنگ بندی های زیادی تند یا ملایم بر میخورید.صدای اسلحه ها هم بسیار عالی طراحی شده و شما را واقعا یاد همان اسلحه می اندازد.

 

 http://news.filefront.com/wp-content/uploads/2007/06/rainbow-six-vegas.jpg

گرافیک:

گرافیک بازی واقعا عالی است.تکستچر ها بسیار عالی کار شده اند و مشکلی برای شما ایجاد نمیکنند.من به شخصه در کل در این بازی هیچ باگ گرافیکی ندیدم!این چیز کمی برای بازیی مثل RAINBOWSIX VEGAS 2 نیست.هزچند که شما در محیط های باز خیلی کم بازی خواهید کرد و اکثرا باید با تروریست ها در ساختمان ها دست و پنجه نرم کنید.

 

 

فیزیک بازی:

فیزیک بازی عالی کار شده.وقتی به جایی شلیک کردید به سادگی میتوانید اثرات ان را ببینید و حتی با شلیک به ستون ها میتوانید میلگرد های درون هر ستون را مشاهده کنید.وقتی جایی کاور میگیرید و به بعضی جعبه ها شلیک کنید میبینید که چگونه به جلو پرتاب میشوند.شیشه ها بسیار زیبا میشکنند و شاید در بعضی جا ها برای شما لذت بخش هم باشد!!!!تخریب پذیری محیظ هم بد نیست.به جز شیشه ها و بعضی ماشین ها در بازی من به چیز دیگری برای از بین بردن بر نخوردم.

 فیزیک زیبای بازی در شکستن یک شیشیه.وقتی لوله اسلحه به شیشه برخورد کند میشکند.

 The image “http://cdn1.gamepro.com/article_img/gamepro/160768-2.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

دکمه های مهم:

بازی در ابتدا همه چیز را به شما خیلی عالی یاد خواهد داد.اما من هم بعضی قسمت ها را برای راحتی شما میگم:

Q=استفاده از نارنجک

R=ریلود کردن.با نگهداشتم این دکمه میتونید تنظیماتی را اعمال کنید.

Alt=یارانتون به دنبال شما امده یا با دوباره زدن این دکمه انها از حرکت باز میایستند

Space=حیاتی ترین دکمه.با ان میتوانید یارانتون را به مکان مورد نظر ببرید.

 

 

سخن اخر:

این بازی را از دست ندهید و به دل دشمن زدن را از سرتون بیرون کنید.اینجا باید با نقشه پیش برید.

The image “http://gaygamer.net/images/rainbow-six-vegas-2.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

نوشته : شهریار (سردبیر سایت) در دوشنبه 2 شهریور 1388 نظرات ( ) - لینک مطلب


جست و جو در سایت
 

 

آرشیو
موضوعات
آخرین مطالب ارسالی
نویسندگان
لینک دوستان
ابر برچسب
 

 

 

All Right Reserved By ~  Coded For blogfa , Mihanblog & ... By : www.Web-fa.mihanblog.com