تبلیغات
پی سی بازی
لینکدونی - لینک های جالب از سراسر وب

توانا رسانه نوین
وبلاگ تخصصی سر طناب
ایکس پورت
ارسال لینكهای جالب توسط شما برای لینكدونی ...
ادامه - آرشیو لینکدونی ...

آمار وبلاگ

امروز :
دیروز :
این ماه :
ماه قبل :
کل :
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
تعداد صفحات :

قدرتمند ترین سایت ارائه خدمات طراحی وب سایت و نرم افزار های کاربردی

Bioshock 2

[تصویر: bioshock2.jpg]
دیروز سایت رسمی بازی BioShock 2 به نام There's Something in the Sea گشایش یافت. در این سایت اولین اطلاعات این بازی درج شده است.
........
بقیه در ادامه مطلب
منتظر نظرات شما نیز هستم

در صفحه اصلی شما قادر به دیدن 3 عكس هستید. اولین عكس مربوط به عروسك Big Daddy هست. اما عكس دوم یك صفحه از یك روزنامه را نشان می دهد و در ان به یك دزدی اشاره می شود. ( احتمالاموضوع اصلی بازی همین است ).
اولین نكته این است كه این حادثه در Liscannor یكی از روستا های ایرلند اتفاق افتاده است ( ممكن است محل اتفاقات این قسمت هم در نزدیكی این منطقه باشد ). در این روزنامه نوشته شده است كه والدین یك دختر به دنبال فرزند گم شده خود هستند. دختر 7 ساله انها 2 شب پیش طی یك حمله ناگهانی ناپدید و دزدیده شد.
این حادثه در ساعت 1.45 دقیقه صبح اتفاق افتاده است. Eamon Clune پدر این دختر ( كه یك ماهیگیر است ) 44 ساله و همسرش Charlotte ه 32 ساله با شكستن پنجره اتاق جلویی ناگهان از خواب پردیدند. Eamon Clune سریعا از خواب پریده و به دنبال صدا رفته است اما ناگهان فردی را دیده است كه با سرعت فوق تصور از پنجره بیرون پریده است و حتی وزن دختر وی هم , جلوی كار وی را نگرفته است.
اسم این دختر 7 ساله Maura نام دارد. در ادامه نوشته شده است كه با توجه به اینكه هوا بسیار تاریك بوده Eamon Clune نتوانسته ظاهر رباینده را به صورت كامل ببنید اما وی را لاغر و با قد معمولی توصیف كرده است و اعلام كرده كه رباینده یك روشنایی قرمز مرموز داشته است كه به نظر می رسد از سر وی بیرون زده باشد ( ورژن لاغر Big Daddy ؟‌؟). با توجه به این احتمالات تنها فرضیه مورد نظر این است كه رباینده یك كلاه مامور معدن را بر سر خود گذاشته بود.
............
نكات جالبی دیگری در این سایت به چشم می خورد. یكی از این نكات مهم سال این اتفاق است. عكس سوم یك نامه را نشان می دهد و در این نامه اشاره به تاریخ 17 مارچ سال 1967 اشاره شده است. با توجه به اینكه اتفاقات نسخه اول در سال 60 به وقوع پیوسته بود مطمئنا این بازی یك دنباله خواهد بود.
در این نامه فردی به نام J.Lynch می گوید كه همیشه عادت دارد كه صبح ها به گشتن ساحل و پیدا كردن چیز هایی مثل مرجان داشته باشد. وی می گوید هفته قبل از حمله یك عروسك پیدا كرده است كه بسیار شبیه ان فردی بوده است كه Eamon Clune به ان اشاره كرده است. بر روی سر این عروسك یك رادار قرمز و پاهای وی بسیار بزرگ بوده است.
هر چند در این سایت تمام نكات ابهام امیز است اما می توان در نظر داشت دختركی كه در اولین Trailer بازی دیده ایم همان Maura بوده است. احتمالا اطلاعات كامل در E3 داده خواهد شد.

نوشته : محمد ( مدیر سایت) در چهارشنبه 1 مهر 1388 نظرات ( ) - لینک مطلب


جست و جو در سایت
 

 

آرشیو
موضوعات
آخرین مطالب ارسالی
نویسندگان
لینک دوستان
ابر برچسب
 

 

 

All Right Reserved By ~  Coded For blogfa , Mihanblog & ... By : www.Web-fa.mihanblog.com