تبلیغات
پی سی بازی
لینکدونی - لینک های جالب از سراسر وب

توانا رسانه نوین
وبلاگ تخصصی سر طناب
ایکس پورت
ارسال لینكهای جالب توسط شما برای لینكدونی ...
ادامه - آرشیو لینکدونی ...

آمار وبلاگ

امروز :
دیروز :
این ماه :
ماه قبل :
کل :
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
تعداد صفحات :

قدرتمند ترین سایت ارائه خدمات طراحی وب سایت و نرم افزار های کاربردی

اطلاعاتی از بازی assassins creed 2[تصویر: asa%201.jpg]

[تصویر: asa%202.jpg]

بازی در سال 1476 به وقوع می پیونند. اگر به یاد داشته باشید داستان Altair در سال 1191 به وقوع میپیوست. پس شما به جای یكی از اجداد جدید Altair / Desmond بازی خواهید كرد.
به خانواده Auditore اشاره شده است و اسم كاراكتر اصلی بازی Ezio Auditore de Firenze خواهد بود . وی یك نجیب زاده ار فلورانس است همچنین كاراكتر های اصلی بازی شامل : Machiavelli, Caterina Sofrza, and Lorenzo de Medici می شوند. همچنین سو قصد( ترور) به جانه Lorenzo de' Medici در بازی وجود دارد.

بازی دارای یك سیستم جدید است كه به شما نحوه رفتار سربازان دشمن و مردم را نشان خواهد داد. شما می توانید دشمنان را خلع سلاح كنید و از اسلحه های انها بر علیه خودشان استفاده كنید. 16 نوع ماموریت منحصر به فرد وجود خواهد داشت. دیگر ماموریت های دزدی كیف وجود ندارد. اگر زیادی مبارزه كرده باشید نیاز دارید تا به دیدن دكتر های كنار خیابان بروید. این دكتر ها سلامتی شما را كامل خواهند كرد.دشمنان جدیدی به بازی اضافه شده اند كه دارای نوع برخورد و ضعف های جدید و منحصر به فرد هستند. از میان انها می توان به كماندارن , دشمنان ممتاز , دشمنان خنجر به دست , Brutish ها كه دارای زره های سنگین و دارای دو شمشیر یا دو طبر هستند و یك سری دشمنان باهوش نیزه زن كه اگر متوجه بشوند شما به انها نزدیك شده اید همراه با سلاحشون در مكانی مخفی خواهند شد

نوشته : محمد ( مدیر سایت) در جمعه 6 شهریور 1388 نظرات ( ) - لینک مطلب


جست و جو در سایت
 

 

آرشیو
موضوعات
آخرین مطالب ارسالی
نویسندگان
لینک دوستان
ابر برچسب
 

 

 

All Right Reserved By ~  Coded For blogfa , Mihanblog & ... By : www.Web-fa.mihanblog.com